İçeriğe geç

Bauder Yeşil Çatı Ürünleri

Bauder Yeşil Çatı Ürünleri

Kaliteli yeşil çatı sistemleri güzel görünmenin yanında, çok sayıda avantajı da beraberinde getirmektedir. Her yeşil çatı, doğada yarattığımız tahribatın küçük de olsa telafisidir. Yeşil çatılar bitki ve hayvanlar için yeni yaşam alanları oluşturarak ekolojiye katkı sunar. Atıl durumda olan çatıları yeni yaşam alanlarına dönüştüren yeşil çatılar, yoğun yağışlarda drenajın daha kontrollü yapılmasını sağlayarak yalıtım örtüsünün yükünü hafifletir.

Bauder Yeşil Çatı Ürünler

Bauder FV125 Filtrasyon Keçesi

BauderFV125, drenaj levhasının üzerine serilerek, çamurlaşma sonucu drenaj levhası deliklerinin tıkanmasını engellemektedir.

BauderGREEN FV300

BauderGREEN FV300, drenaj levhasının üzerine serilerek, çamurlaşma sonucu drenaj levhası deliklerinin tıkanmasını engellemektedir. FV125 keçesine kıyasla daha kalın olduğundan, zor şartlarda kullanımı da mümkündür.

BauderGreen
DSE 20

20 mm yüksekliğinde yüksek basınç dayanımına sahip DSE20 drenaj levhalarının su muhafaza kapasitesi 7,4 l seviyesindedir. Ekstensif yeşil çatılar için uygundur

BauderGreen
DSE 40


40 mm yüksekliğinde yüksek basınç dayanımına sahip DSE40 drenaj levhalarının su muhafaza kapasitesi 13,5 l seviyesindedir. Ürün ağırlığı 18 kg/m2

BauderGreen DSE 60

60 mm yüksekliğinde yüksek basınç dayanımına sahip DSE60 drenaj levhalarının su muhafaza kapasitesi 17 l seviyesindedir. Kalın et kalınlığı sayesinde çökme yapmaz. 2kg/m2 ağırlığındadır. İntensif yeşil çatılar için uygundur

BauderGreen WSP50

Polistyrol’dan imal edilen 50 mm yüksekliğindeki su muhafaza plakaları, hafif gövdesi ve yüksek su muhafaza kapasitesiyle hem düz, hem de eğimli çatılarda kullanılabilmektedir. Köpük gövdesine rağmen basınç dayanımı 25 kN seviyesindedir.

BauderGreen WSP75

Polistyrol’dan imal edilen 75 mm yüksekliğindeki su muhafaza plakaları, hafif gövdesi ve yüksek su muhafaza kapasitesiyle hem düz, hem de eğimli çatılarda kullanılabilmektedir. Köpük gövdesine rağmen basınç dayanımı 25 kN seviyesindedir.

BauderGreen SDF

Drenaj, filtrasyon ve koruyucu katman görevini aynı anda sunan Bauder SDF, ters çatı uygulamalarında da tercih edilebilmektedir.

BauderGreen FSM600

Mekanik ve termik olarak sıkılaştırılmış, 600 gr ağırlığındaki koruyucu keçedir. PP ve PE esaslı bu katmanın su emiş kapasitesi 3L seviyesindedir.

BauderGreen FSM1100

Mekanik ve termik olarak sıkılaştırılmış, 1100 gr ağırlığındaki koruyucu keçedir. PP ve PE esaslı bu katmanın su emiş kapasitesi 3L seviyesindedir.

BauderGreen SV300

Geri dönüştürülmüş polyesterden imal edilmiş bu koruyucu örtü 300 gr ağırlığındadır. Hem bitümlü, he de sentetik membran üzerinde kullanılabilir.

BauderGreen SV600

Geri dönüştürülmüş polyesterden imal edilmiş bu koruyucu örtü 600 gr ağırlığındadır. Hem bitümlü, he de sentetik membran üzerinde kullanılabilir.