İçeriğe geç

Şap Altı Ses Yalıtımı

Sevdiklerimizle Birlikte Konforlu Yaşam ve Çalışma Alanları

Özellikle tadilat projelerinde şap altı ses yalıtım uygulaması yapmak çok zor olabilmektedir. Bu sebepten ötürü daha kolay ve pratik uygulanabilir çözümler üzerine çalışan Regupol, sözkonusu ihtiyacı karşılamaya yönelik iki seri geliştirmiştir. Yüzer uygulamalarda serbest serim, harçlı ve tutkallı uygulamalarda zemine bağlanarak kullanılabilecek bu ürünler, zahmetsizce istenen performansı sağlayabilmektedir.

Şap Altı Ses Yalıtımı Ürünlerimiz

Regupol Comfort Serisi

5, 6, 8/4 ve 12/6 mm olarak farklı kalınlıklarda üretilen Regupol Comfort serisinin tek kat ses dB yalıtım performansı ürün modeline göre ∆Lw 20 - 29 dB aralığında olmaktadır.İnce yapısına rağmen yüksek ses yalıtım sağlayan Comfort sertisi ETA sertifikasına ve CE belgesine sahiptir.

Regupol Sonus Core Serisi

3 ve 5 mm olarak farklı kalınlıklarda üretilen Regupol Sonus Core serisinin tek kat ses dB yalıtım performansı ürün modeline göre ∆Lw 20 - 21 dB aralığında olmaktadır. Ekonomik bir çözüm sunan Sonus Core serisi, Regupol kalitesiyle sürdürülebilir ve kalıcı çözüm sunmaktadır.

Regupol ve Regufoam Sound Serisi

Araç yükleri de dahil olmak üzere yüksek tonajlı alanlarda bile üstün performans sunan Regupol Sound Serisi 8/4 ve 17/8 mm kalınlıklarında üretilmektedir. Ürün teknik özelliklerine göre tek katta ∆Lw 22 - 34 dB'ye kadar iyileştirme sağlayan ürünlerimiz, premium projeleriniz için en iyi seçeneklerin başında gelmektedir.

Regupol Sonus DrainAçık alan uygulamaları için geliştirilen Regupol Sonus Drain, özellikle teras ve balkon uygulamalarında öne çıkmaktadır. 15 mm kalınlığındaki bu modelimiz, proje detayına göre ∆Lw 28 - 37 dB arasında ses yalıtımı performansına sahiptir.