İçeriğe geç

Bauder PIR Isı Yalıtım Levhaları

Bauder PIR Isı Yalıtım Levhaları

Enerji tüketiminin yaklaşık %40 bölümünden yaşam alanlarının sorumlu olduğu düşünüldüğünde enerjinin verimli kullanılmasının hem ekonomik, hem de çevresel sorumluluk gereği olduğu bilinmektedir. Yüksek performanslı ısı yalıtım ürünleri ve doğru uygulama ile beraber verimliliğin arttırılması her bireyin hem kişisel, hem de toplumsal çıkarınadır.

Bauder ürünleri bu anlamda düşük ısıl iletkenlik değerleri sayesinde, emsal ürünlere göre çok daha etkilidir. Kullanım alanına göre farklı laminasyon seçenekleriyle sunulan ürünlerimizden en az bir tanesi mutlaka amacınıza uygundur.

BauderPIR Isı Yalıtım Levhaları

BauderPIR

Düşük yoğunluk ve yüksek basma dayanımının yanında muhteşem ısı yalıtım değerleriyle rakiplerinin çok ilerisinde olan PIR levhalarda ısıl iletkenlik katsayısı >0,024 olmaktadır. Yani kısaca çok daha ince levhalarla daha yüksek ısı yalıtım performansı elde etmek mümkündür.

BauderECO

40 yıldan fazla süredir PIR ısı yalıtım levhası üreten Bauder tarafından geliştirilen ilk doğa dostu ısı yalıtım levhasıdır. Ürün %60 oranında biolojik materjallerden hazırlanmakta, buna rağmen üst seviye ısı yalıtım değerleri elde edilmektedir.

BauderPIR Kompaktdach

Tüm yalıtım katmanlarının kompakt bir şekilde birbirine yapıştırıldığı sistemdir. Bu sayede olası mekanik hasarlarda bile sızıntı olması mümkün değildir.

BauderPIR Teras Sistemleri

Teras ve balkonlar için geliştirilmiş komple bir sistemdir. FPO ve bitüm katkılar kullanılarak geliştirilmiştir.