İçeriğe geç

Endüstriyel Alanlar için Titreşim Kontrolü

Endüstriyel Alanlar için Titreşim Kontrolü

Yüksek tonajlı makinelerin meydana getirdiği darbe ve titreşimler, istenmeyen rahatsızlıklara ve hatta aynı ortamda bulunan diğer cihazların çalışmalarını olumsuz olarak etkileyebilmektedir. Çalışma alanında ortaya çıkan bu gibi durumlar, verimliliği de etkileyeceği gibi kronik rahatsızlıklara da yol açabilmektedir. Makine kaidelerinin doğru elastik ve uzun ömürlü malzemelerle yataklanması bu gibi durumlarda sürdürülebilir çözüm niteliğindedir. 

Regupol firması, kalite sertifikalarına sahip yüksek performanslı geniş Regupol ve Regufoam serileri sayesinde, ihtiyaç duyabileceğiniz performansı sağlayabilecek onlarca çözüm sunabilmektedir. 65 yıllık tecrübe ve sürekli denetim altında tutulan üretimi ile bu konuda Regupol’a güvenebilirsiniz.

Endüstriyel Alanlar için Titreşim Kontrolü Ürünlerimiz

Regupol Vibration Serisi

Farklı taşıma kapasitelerine ve teknik özelliklere sahip 8 üründen oluşan Regupol Vibration serisinin çalışma aralığı 0,002 - 1,5 N/mm2 aralığında olmaktadır. Makine dairesinde yer alan küçük cihazlardan, sanayide kullanılan devasa makinelere, raylı sistemlerin altına, helikopter pistlerinin zeminine ve hatta bina temellerinde dahi kullanıma uygundur. Verilen örnekte de görüldüğü üzere titreşimle ilgili karşılaşılan sorunların neredeyse tamamında bir çözüm sunan Regupol Vibration serisinden ürün seçimi yapmak için teknik ekibimizden destek alabilirsiniz.

Regufoam Vibration Serisi

Farklı taşıma kapasitelerine ve teknik özelliklere sahip 12 üründen oluşan Regupol Vibration serisinin çalışma aralığı 0,002 - 2,5 N/mm2 aralığında olmaktadır. Makine dairesinde yer alan küçük cihazlardan, sanayide kullanılan devasa makinelere, yüzme havuzlarının çevresine, raylı sistemlerin altına, helikopter pistlerinin zeminine ve hatta bina temellerinde dahi kullanıma uygundur. Verilen örnekte de görüldüğü üzere titreşimle ilgili karşılaşılan sorunların neredeyse tamamında bir çözüm sunan Regupol Vibration serisinden ürün seçimi yapmak için teknik ekibimizden destek alabilirsiniz.