İçeriğe geç

Buhar Kesici Membranlar

Bauder Buhar Kesici Örtü ve Membranlar

Yapı katmanlarının yoğuşmadan ötürü zarar görmesini engellemek için alttan gelen buharın sağlıklı bir şekilde frenlenmesi gerekmektedir. BauderTHERM DS1 Duo ve BauderTHERM DS2 gibi kendinden yapışkanlı buhar kesici ürünlerimiz uygulama hızıyla ön plana çıkarken, sistemin üstü kapanana kadar kısa süreli su yalıtım ihtiyacını da giderebilmektedir. BauderFLEX DNA modeli ise 4 mm kalınlığı ile özellikle betonarme yüzeylerde mekanik darbelere direnç sağlayarak sistemin başarılı bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır.

Buhar Kesici Örtü ve Membranlar

BauderFLEX DNA

Betonarme yüzeyler için hazırlanmış 4 mm kalınlığı ile mekanik direnci arttırılmış buhar kesici membran modelimizdir. 

BauderTEC DBR

Yüksek kalitede komponentlerden biraraya getirilmş, hava sızdırmazlık özelliğine sahip buhar kesici örtüdür. Sistemin yangın güvenliği konusunda da destek sağlayan bu ürün soğuk yapışkan özelliği ile özellikle saç yüzeylerde tercih edilmektedir.

BauderTEC KSD

Alüminyum + polyester kombinasyonu ve camtülü taşıyıcısi ile soğuk yapışkanlık özelliğine sahip BauderTEC KSD, ağırlıklı olarak endüstriyel çatılarda kullanılmaktadır.

BauderTHERM DS1 DUO

THERM teknolojisine sahip soğuk yapıştırılabilen buhar kesici modelidir. Üstün kalitesi sayesinde kısa süreli su yalıtım katmanı olarak da işlevini yerine getirebilmektedir. Çok yüksek difüzyon direnci bulunmaktadır.

BauderTHERM DS2

Çift taraflı therm teknolojisine sahip buhar kesici modelidir. Yüzeye kolay ve hızlı uygulanabileceği gibi, üst kısımda bulunan therm şeritleri sayesinde üzerine yerleştirilecek katmanın sabitleştirilmesini de kolaylaştırmaktadır. Yüksek mekanik ve difüzyon direncine sahiptir.

BauderSUPER AL E

3.5 mm kalınlığında bitümlü buhar kesici membrandır. İkili taşıyıcı sisteme sahiptir. Ayrıca tutunmanın kolaylaşabilmesi için yüzeyi hafif kumludur.

BauderSUPER AL E Plus

3,7 mm kalınlığında çift taşıyıcılı buhar kesicidir. Çok zor iklim koşullarında bile kolay uygulama sağlaması için geliştirilmiştir.

BauderKOMPAKT DSK

Özel ikili taşıyıcıya sahip bitümlü buhar kesici modelidir. Geliştirilmiş reçetesi sayesinde kullanım ömrü en uzun buhar kesiciler arasında yer almaktadır.