İçeriğe geç

Hakkımızda

Ömrümüzün büyük bölümünü kapalı alanlarda geçirdiğimiz düşünüldüğünde, yapının sağlığı dolaylı olarak insan sağlığını etkilediği aşikardır. Günlük hayatımızda maruz kaldığımız gürültü, stres ve buna bağlı hastalıklara yol açarken, yetersiz yangın, su ve ısı yalıtımının da etkileri sayılamayacak kadar fazladır.

Bu bilinçle Almanya’da sektörünün lideri kuruluşlarla işbirliği yaparak Türkiye’de faaliyetlerine başlayan Proaktif A.Ş.’nin öncelikli amacı, yapı kalitesini ve dolayısıyla da yaşam konforunu arttırarak daha sürdürülebilir, doğaya ve insan sağlığınsa saygılı yapıların tasarımıza destek olma amacıyla kurulmuştur.

Avrupa pazarını araştırarak Türkiye’de eksikliği hissedilen ve bazen çok tanınmayan inşaat teknolojilerini çoğu defa ilk kez türk mütteahhit ve mimarlarla buluşturmanın gururunu taşıyan şirketimiz, AR-GE faaliyetleriyle de yoluna devam etmektedir.

Misyonumuz

Türk mimar ve müteahhitlerin daha nitelikli, verimli ve sürdürülebilir yaşam alanları tasarlamasına yardımcı olarak yapı konforunu arttırmak.

Vizyonumuz

Etik ilkeleri doğrultusunda partnerlerimizin de desteği ile kendi geliştireceğimiz nitelikli ve teknolojik yalıtım ürünlerimizi ihraç ederek uluslararası düzeyde tanınan lider bir kuruluş olmaktır.

”Başarı sadece bir adım uzaklıktadır. Adımın büyüklüğünü sen belirlersin.”